To, že umělá inteligence razí směrem dopředu asi všichni víme. Bohužel si však nebezpečí, které nám vystavuje neuvědomujeme, a tím se i dobrovolně vystavujeme riziku AUTOMATIZACE – nahrazení lidského faktoru. Ano, dokáže nám vymyslet slohovou práci ve škole nebo jakýkoliv nápad pro různé texty a obrázky. AI ale může nahradit i práci, kterou máme jako dopraváci rádi. Bude to asi chvíli trvat ale je jen otázka času, kdy se objeví první autonomní vlaky v běžném provozu a řidiči nebudou potřeba. Je to až strašidelné, co všechno to umí… zde je text vygenerovaný umělou inteligencí za pár sekund. 

“Připojte se k nám na nezapomenutelnou celodenní akci Den v JMK, kde se budeme věnovat fotografování autobusů! Naše akce je plná super atmosféry a nabídne vám příležitost strávit den s dalšími nadšenci z celého regionu.

Dopolední část začíná srazem v 8:30 v Zastávce u Brna, kde se budeme věnovat fotografování autobusu SOR C12. Cena jízdenky je 200 Kč, a nezapomeňte si zakoupit pamětní placku, která vám připomene ten nezapomenutelný den.

Odpolední část začíná srazem v Blansku v 13:00, kde se budeme věnovat fotografování autobusu Karosa B952E. Cena jízdenky je 300 Kč a stejně jako v dopolední části, můžete si zakoupit pamětní placku.

Akce se ukončí okolo 17. hodiny v Brně, kde si budete moci prohlédnout své úžasné fotografie a sdílet své zážitky s ostatními účastníky.

Doporučujeme využít přípoje na akci, ráno OS4806 z Brna v 7:45 a odpoledne OS14714 z Brna v 12:28. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a přijďte se k nám připojit na akci Den v JMK!”